To już ostatnia chwila, żeby odwiedzić Targi Turystyki we Wrocławiu

Od piątku we Wrocławiu, na stadionie Tarczyński Arena trwają Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego. To już 14 edycja największego święta turystyki w regionie! Już o 10 rano na otwarcie imprezy czekały tłumy zwiedzających. Targi rozpoczęły się konferencją prasową dla dziennikarzy a potem uroczystym otwarciem na głównej scenie targów.

Impreza ściągnęła dużą ilość wystawców zarówno z Polski jak i z za granicy. Dlatego warto skorzystać z okazji i dowiedzieć się na jakie atrakcje i oferty możemy liczyć w tym roku. Imprezie towarzyszy wiele prelekcji i pokazów. Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny, Gra Targowa oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin. A na ostatnim piętrze prezentują się stoiska gastronomiczne oraz rękodzieło. Można wziąć udział w warsztatach i spróbować swoich sił w różnych dziedzinach rękodzieła.

Tegoroczny bilet na targi jest też kartą rabatową do wybranych atrakcji turystycznych w regionie. Dziś jest ostatni dzień trwania Targów Turystyki i czasu wolnego i zakończą się o godzinie 16:00.

Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.
No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *