Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego – Wrocław 2023

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego – pierwsza w tym roku okazja, by zacząć myśleć o wakacjach!

Wszystkim miłośnikom podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystom, eksploratorom, obieżyświatom lub po prostu miłośnikom targów turystycznych chcemy przekazać wspaniałe wiadomości. W dniach 3-5 marca we Wrocławiu zorganizujemy kolejną, 14. już edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego.

Na terenie Tarczyński Arena Wrocław zgromadzimy wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Jak co troku staramy się, by każdy znalazł cos dla siebie, ale i odkrył coś nowego. Najważniejsza jest inspiracja!

Prócz stoisk wystawców, zaprezentujemy wiele atrakcji dodatkowych. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu, Swoją obecność potwierdziło już 16 podróżników, a to nie koniec. Oczywiście wśród nich zobaczymy gości specjalnych. Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia zaprezentujemy inną kuchnię, a przygotowane potrawy będą dla Was ucztą.

Z każdego takiego wydarzenia odwiedzający powinni coś wynieść. Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – my, wraz z partnerami zapewnimy wiele wejściówek, nagród, gadżetów. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – to na razie zostanie niespodzianką.

Rodziców przestrzegamy! Zaplanujcie trochę więcej czasu na odwiedziny. Mnogość atrakcji dla dzieci sprawi, że zostaniecie tu na dłużej. A jak zgłodniejecie, zapraszamy do strefy produktów regionalnych!

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.

Szczegóły będą publikowane na facebooku i instagramie:

https://www.facebook.com/mttwroclaw
https://www.instagram.com/mtt.wroclaw
Włącz lokalizację i zobacz punkty w pobliżu miejsca, w którym jesteś.
Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.
No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *